پلاسکو جدید مهر ۹۹ به کسبه تحویل می شود

میانگین امتیازات
0 از 5 امتیاز. 0 امتیاز.

[ad_1]

معاون بنیاد مستضعفان از احداث ساختمان جدید پلاسکو طی دو سال آینده و تحویل آن به کسبه در مهرماه سال ۹۹ خبر داد.

به گزارش نبأپرس، حسن کاری در آیین تجلیل از منتخبان مسابقه طراحی پلاسکو نو با یادآوری این که رئیس بنیاد مستضعفان سال 95 وعده ساخت دو ساله ساختمان جدید را داد، اظهار کرد: همزمان با پیگیری کسبه پلاسکو در مجتمع نور پیگیر اخذ مجوز ساختمان جدید پلاسکو شدیم که در ابتدا با موانعی مواجه بودیم.

وی با یادآوری این که شهرداری به دلیل طرح تفصیلی با ساخت 7 طبقه ساختمان و میراث فرهنگی نیز به دلیل مدرسه ژاندارک مجوز سه تا چهار طبقه را می داد، افزود: در این راستا جلسات متعددی برگزار شد که اواخر پاییز 96 شهرداری تهران و بنیاد مستضعفان با ساختمان 10 طبقه موافقت کردند اما میراث فرهنگی این توافق را تایید نکرد.

وی باین کرد: اوخر سال 96 مدیریت این مسئله به استانداری واگذار و جلسات متعدد و مکرری بین ذی نفعان برگزار شد تا این که 22 اردیبهشت امسال توافق شد ساختمان با همان سطح و سطوح قبل از تخریب ساخته شود.

معاون بنیاد مستضعفان با بیان این که 27 شهریور امسال شورای تامین استان تهران این توافق را تصویب کرد، گفت: 31 شهریور امسال کمیسیون ماده 5 نیز این توافق را تصویب کرد و از اول مهر 97 عملیات گودبرداری به صورت 24 ساعته آغاز شد.

کاری تصریح کرد: امسال عملیات گودبرداری به اتمام می رسد و فوندانسیون را نیز می سازیم. اوایل سال آینده قرارداد اسکلت ساختمان جدید پلاسکو امضا می شود و این سازه در زمان پیش بینی شده ساخته شده و آن را مهرماه سال 99 به کسبه تحویل می دهیم.

    بیشتر بخوانید

        تصمیم گیری نهایی شورایعالی معماری و شهرسازی درباره ساختمان جدید پلاسکو

انتهای پیام/

[ad_2]
لینک منبع

بازدید: 0

لينك كوتاه : http://1tr.ir/IBilD

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از