پرداخت حقوق مستمری‌‌بگیران تأمین اجتماعی تا فردا به اتمام می‌رسد

میانگین امتیازات
0 از 5 امتیاز. 0 امتیاز.

[ad_1]

مدیر‌کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی گفت: پرداخت حقوق مستمری‌بگیران سازمان تأمین اجتماعی از بیستم اسفند ماه آغاز شده و تا ۲۷ اسفند تمام این حقوق‌ها پرداخت می‌شود.

به گزارش نبأپرس ، امیر‌عباس تقی‌پور با اشاره به فرایند واریز مستمری‌بگیران تامین اجتماعی اظهار کرد: این فرآیند طبق زمانبندی انجام شده در هر ماه صورت پذیرفته است و پرداخت مستمری این سازمان نیز از بیستم اسفند ماه و بر اساس حروف الفبا آغاز شده است.

وی تصریح کرد: هم‌اکنون 3 میلیون و 200 هزار نفر، مستمری‌بگیر سازمان تامین اجتماعی هستند که مستمری خود را از بیستم هر ماه و طبق زمانبندی انجام شده تا بیست و هفتم دریافت می‌کنند.

مدیر‌کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اینکه هیچ مشکلی در پرداخت حقوق، مستمری‌بگیران سازمان تامین اجتماعی وجود ندارد، تصریح کرد: پرداخت مستمری این افراد نیز در این ماه از بیستم آغاز و تا بیست و هفتم ادامه دارد علاوه بر اینکه عیدی تمام مستمری‌بگیران نیز قبل از دهم اسفند ماه واریز شده است.

تقی‌پور با بیان اینکه اگر مستمری‌بگیری از سازمان تامین اجتماعی تا به امروز عیدی خود را دریافت نکرده است، می‌تواند به شعب یا از طریق شماره 1420 آن را پیگیری کند، گفت: البته در این زمینه به ندرت پیش می‌آید که کسی عیدی خود را دریافت نکرده باشد اما در هر صورت اگر فردی نیز وجود دارد، می‌تواند از این طریق پیگیری کند.

انتهای پیام/

[ad_2]
لینک منبع

بازدید: 1

لينك كوتاه : http://1tr.ir/y9eRq

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از