هر آنچه که در اعتماد سازی برای فروش باید بدانیم

-----------

-----------

اطلاعات

    ...


-----------------

-----------------

اعتماد سازی برای فروش مهمترین امری است که باید برای بازاریابی به آن اهمیت دهیم. اینکه ما بتوانیم فروش خوب و موفقی داشته باشیم به اعتماد سازی برای فروش ما وابسته است. در مقاله قبلی به بحث اعتماد سازی در باورها پرداختیم که مهمترین امر برای فروش کالا و خدمات ما به حساب می آمد و دریافتیم که مهمترین عامل برای اعتماد سازی ما می باشد. اگر می خواهیم کسب درآمد خوبی داشته باشیم باید گام های اعتماد سازی را به درستی انجام دهیم، تا کسب و کار خود را بهبود بخشیم.

نکاتی که برای اعتماد سازی در فروش باید انجام دهیم:
 
بزرگنمایی خود
اولین نکته اعتماد سازی برای فروش بزرگنمایی می باشد. یکی از تکنیکهای بزرگان فروش استفاده از بزرگنمایی معقول و قابل باور است، هم در مورد کالا و هم در مورد خود فروشنده!

شما دوست دارید از چه کسی خرید کنید؟یک فروشنده معمولی؟ یک کارشناس فروش؟ یک فروشنده ممتاز و برتر؟ یک مدیر فروش؟ یا صاحب کالا؟

در بخش گرفتن قالب و ژست افراد موفق، به شرح این مطلب پرداختیم. افراد به صورت طبیعی جذب افراد موفق می شوند و این قانونی نانوشته است که همه ما دوست داریم با افراد موفق ایجاد رابطه کنیم، به یاد داشته باشیم که ما همیشه بهترین در صنف خود هستیم، بالاترین توانایی ها را داریم.

خود را باور داشته باشیم و با بزرگنمایی از خودمان در به ظهور رسیدن شخصیت بالاتر به خود کمک کنیم. با قانون جذب که آشنا هستید؟

چکیده قانون  جذب در یک عبارت:
“به هرانچه می اندیشی تحقق خواهد یافت”
وقتی بزرگنمایی معقولی از خود وتوانیی های خود داشته باشیم نا خوداگاه خود را در مسیر جذب این بزرگی قرار داده ایم و می توانیم درصد اعتماد بالاتری را شکل دهیم. نمونه های زیادی از بزرگنمایی افراد توسط اطرافیان آن ها وجود دارد که به رشد وبالندگیشان کمک کرده است.

روزی، نامه ای به توماس ادیسون داده شد تا آن را تحویل مادرش بدهد؛ ادیسون مجاز به باز کردن آن نبود و آن را تحویل مادرش داد. مادرش به ادیسون گفت در نامه نوشته شده که تو نابغه هستی و در مدرسه نمیتوانند مطالبی درخور نبوغ تو به تو آموزش دهند و از من خواسته شده تا در خانه به تو آموزش بدهم.

سالها بعد و در دوران موفقیت ادیسون این نامه را باز یافت و با تعجب دید در آن نوشته شده: فرزند شما یک کودن تمام عیار است و ما از پذیرش او در مدرسه معذوریم.

چه چیز نبوغ ادیسون را ظاهر کرد. آیا مادر او با بزرگنمایی و اغراق او را به نابغه تبدیل نکرد؟ قانون جذب چقدر تاثیر گذار بود؟ ما چگونه میتوانیم این بزرگنمایی مادر ادیسون را در مورد خود انجام بدهیم؟

 
نکته


 

این مطلب مخصوص اعضا می باشد

جهت مشاهده این مطلب ابتدا از منو بالا بخش ورود/ثبت نام در سایت

ثبت نام کرده یا وارد حساب کاربری خود شوید

___________________________________

همچنين از منو بالا خرید اشتراک کلیک کنید و اشتراک ماهانه خریداری کنید و عضو ویژه شوید

سپس می توانید تمام مطالب ویژه را مشاهده کنید

(اشتراک هفتگی 6/000 تومان)---(اشتراک ماهانه 20/000 تومان)


 

لینک کوتاه: http://1tr.ir/ueg3I

-----------------

.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments