شرایط فروش ویژه محصولات ام وی ام به مناسبت دهه فجر + جدول

میانگین امتیازات
0 از 5 امتیاز. 0 امتیاز.

[ad_1]

به مناسبت دهه فجر، فروش ویژه محصولات این شرکت با ارایه تسهیلات به منظور رفاه حال مشتریان آغاز خواهد شد. در این شرایط، خودروهای ام وی ام 315 ، ام وی ام X33S و ام وی ام X22 با تسهیلات شصت درصدی قابل خریداری خواهند بود.

به گزارش نبأپرس،مشتریان می توانند برای خرید محصولات مدیران خودرو، روش های مختلفی را انتخاب کنند. در یک روش که پیش پرداخت یک مرحله ای دارد، مشتریان می توانند با پرداخت چهل درصد قیمت خودرو، از شصت درصد تسهیلات برخوردار شده و اقساط آن را در مدت زمان 12 الی 48 ماه پرداخت نمایند. نرخ سود تسهیلات بسته به شرایط پرداختی، 18.79 الی 20.59 درصد بوده، سود انصراف و جریمه تاخیر هم 12 درصد است. این شرایط از طریق لیزینگ وفا بصورت منعطف برقرار است.
در روش دوم که پیش پرداخت دو مرحله ای نیز دارد، و از طریق طریق لیزینگ واسپاری ملت با بازپرداخت اقساط بصورت هر سه ماه یک فقره چک برقرار است، مشتریان می توانند تسهیلات شصت درصدی را به صورت تک مرحله ای یا دو مرحله ای دریافت کنند. در روش تک مرحله ای، نرخ سود بازپرداخت تسهیلات 21 درصد بوده، سود انصراف و جریمه تاخیر نیز 21 درصد است. در روش دو مرحله ای، پیش پرداخت اول شامل 40 درصد قیمت خودرو و پیش پرداخت دوم شامل 10 درصد قیمت خودرو می شود و تسهیلات پنجاه درصدی به متقاضیان ارایه می گردد. مدت باز پرداخت اقساط و نرخ سود تسهیلات، جریمه تاخیر و سود انصراف نیز با روش تک مرحله ای مشابه است. 
کلیه محصولات برند ام وی ام از گارانتی 3 ساله یا پیمایش 60 هزار کیلومتر برخوردار بوده و همچنین سرویس اولیه کلیه خودرو ها برای مشتریان رایگان خواهد بود. شرکت مدیران خودرو با سابقه 15 ساله فعالیت در حوزه خودرو یکی از با سابقه ‌ترین شرکت ‌های خودروسازی است که طی سال‌ های اخیر با ایجاد شبکه سراسری نمایندگان و پشتیبانی قطعات همواره مشتریان را همچون اعضای یک خانواده حمایت کرده است. مشتریان میتوانند با مراجعه به وب سایت شرکت مدیران خودرو ، از نزدیک ‌ترین نمایندگی‌ محل مورد نظر خود مطلع شوند.

شرایط فروش ویژه محصولات ام وی ام

انتهای پیام/

[ad_2]
لینک منبع

بازدید: 1

لينك كوتاه : http://1tr.ir/kwXtO

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از