-----------------

-----------------
0
(0)

#سند
✅ شما شاید یادتان نیاید، اماخیلی از جوانهای رعنا و فرهیخته این مملکت بدست همین وزیر فعلی ارتباطات #آذری_جهرمی علیه شان در واجا پرونده سازی شد و راهی زندان شدند.
ارتباط نزدیک #بیژن_قاسم_زاده (بازپرس مفسد شعبه دو دادسرای فرهنگ و رسانه) با آذری جهرمی از همان سالهایی آغاز شد که آذری جهرمی معاونت فنی۳۳۲ وزارت اطلاعات بود.
حتما بیاد دارید که #فیلترینگ_تلگرام نیز با دستور همین بازپرس انجام شد. (در پشت صحنه #آذری_جهرمی موافقت خودش را با اینکار اعلام کرده بود چون با #پاول_دوروف درخصوص منافع مالی ترافیک دیتا که با واسطه گری یک شرکت‌خصوصی وابسته به جهرمی انجام میشد، عمل نکرده بود!)
ارتباط بازپرس فاسد #بیژن_قاسم_زاده را با #آذری_جهرمی ساده نگیرید. این ارتباط عامل فیلترینگ تلگرام و دستگیری خیلی از جوانان رعنای کشورمان شد.
زینب طاهری #حقوقدان و وکیل دادگستری که از حکم فیلتریک تلگرام به رهبر شکایت کرد و از قرارداد محرمانه آذری جهرمی با پاول دوروف پرده برداشت را بیاد دارید؟
زینب طاهری به درخواست آذری جهرمی و به دست همین بازپرس بازداشت و ماهها در سلول انفرادی بود.
اورا نابود کردند…
@bofkade

چقدر خوش اومد؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که امتیاز می دهید.

#آذری_جهرمی علیه شان در واجا پرونده سازی شد و راهی زندان شدند.ارتباط نزدیک #بیژن_قاسم_زاده (بازپرس مفسد شعبه دو دادسرای فرهنگ و رسانه) با آذری جهرمی از همان سالهایی آغاز شد که آذری جهرمی معاونت فنی۳۳۲ وزارت اطلاعات بود.حتما بیاد دارید که #فیلترینگ_تلگرام نیز با دستور همین بازپرس انجام شد. (در پشت صحنه #آذری_جهرمی موافقت خودش را با اینکار اعلام کرده بود چون با #پاول_دوروف درخصوص منافع مالی ترافیک دیتا که با واسطه گری یک شرکت‌خصوصی وابسته به جهرمی انجام میشد، عمل نکرده بود!)ارتباط بازپرس فاسد #بیژن_قاسم_زاده را با #آذری_جهرمی ساده نگیرید. این ارتباط عامل فیلترینگ تلگرام و دستگیری خیلی از جوانان رعنای کشورمان شد.زینب طاهری #حقوقدان و وکیل دادگستری که از حکم فیلتریک تلگرام به رهبر شکایت کرد و از قرارداد محرمانه آذری جهرمی با پاول دوروف پرده برداشت را بیاد دارید؟ زینب طاهری به درخواست آذری جهرمی و به دست همین بازپرس بازداشت و ماهها در سلول انفرادی بود.اورا نابود کردند…">
لینک کوتاه: http://1tr.ir/XoIZV

-----------------

.

guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments