دستگیری برادران دالتون برای چندمین‌بار

میانگین امتیازات
0 از 5 امتیاز. 0 امتیاز.

[ad_1]

دستگیری برادران دالتون برای چندمین‌بار

مردی که به همراه دو برادرش و چند سارق دیگر باند دزدی از انباری خانه‌ها را تشکیل داده بود، دستگیر شد.

به گزارش شرق، از مدتی پیش سرقت از انباری‌های محدوده کلانتری نبرد شدت گرفته بود که با توجه به حساسیت موضوع، پرونده‌ای در این خصوص تشکیل شد و به‌صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

در یکی از محل‌های سرقت، تصویر یکی از سارقان سابقه‌دار به‌دست آمد و در تحقیقات انجام‌شده مشخص شد این متهم پس از آزادی از زندان خانه‌اش را به پاتوق مصرف‌کنندگان مواد مخدر تبدیل کرده و مانند گذشته با تشکیل باند سرقت به رفتار مجرمانه خود ادامه می‌دهد.

با مشخص‌شدن این موضوع، تیم عملیات کلانتری وارد عمل شده و با هماهنگی مقام قضائی برای دستگیری متهم و سایر همدستانش وارد پاتوق مجردی متهم شدند. در این محل، علاوه بر متهم اصلی و دو برادرش، چهار دوست معتاد او نیز حضور داشتند و همچنین تعدادی از افراد معتاد مشغول مصرف مواد مخدر بودند.

متهم اصلی پرونده که خانه مجردی‌اش را به‌منظور مصرف مواد و خواب افراد معتاد در اختیار آنان قرار داده بود، از این افراد پول، مواد مخدر یا وسایل سرقتی دریافت می‌کرد.

در بازرسی انجام‌شده از محل دو موتور سرقتی و همچنین مقداری مواد مخدر از نوع هروئین و شیشه به همراه یک جفت باند، دو دستگاه آمپلی‌فایر، یک دستگاه ساب و سه عدد کامپیوتر خودروی سواری کشف شد.

متهم اصلی پرونده در اعترافات خود به آشناشدن با یکی از همدستانش در زندان اشاره کرد و گفت: با همدستش که هم‌سن خودش است نقشه‌های سرقت از انباری‌های شهروندان را طراحی کرده بود.

در ادامه متهمان به کلانتری منتقل و مشخص شد همگی آن‌ها از مصرف‌کنندگان مواد مخدر هستند و برادران متهم اصلی نیز سابقه بازداشت توسط پلیس را دارند.

سرهنگ جهانشاه تیموری رئیس کلانتری ۱۳۲ نبرد درباره این پرونده گفت: ساکنان محل که از دستگیری متهمان باخبر شده بودند، با مراجعه به مأموران تشکر کردند و از انهدام این خانه مجردی که از مدتی پیش پاتوق مصرف‌کنندگان مواد شده بود ابراز خوشحالی کردند.

[ad_2]
لینک منبع

بازدید: 0

لينك كوتاه : http://1tr.ir/tOpe9

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از