تولید ابرخودرو برقی Zava PrometheuS تایید شد

میانگین امتیازات
0 از 5 امتیاز. 0 امتیاز.

[ad_1]

یک شرکت کوچک و تازه کار ایتالیایی به نام Zava اعلام کرده که در صورت تأمین شدن هزینه‌هایش خواهد توانست خودروهای برقی سفارشی را برای مشتریان خود بسازد.

زاوا (Zava) یک استارتاپ کوچک ایتالیایی است و مدعی است که در صورت تأمین شدن هزینه‌هایش برای آغاز به کار خواهد توانست ابرخودرو برقی را به‌صورت سفارشی برای مشتریان خود تولید کند.

Zava PrometheuS

مقاله‌های مرتبط:

زاوا ۵۱ روز فرصت دارد تا برای شروع به کار ۱۵۰ هزار یورو سرمایه جمع کند. فعلا هیچ خودروی اولیه‌ای تولید نشده است و کل پروژه تنها روی کاغذ قرار دارد. طرح اولیه‌ی زاوا PrometheuS نام دارد و یک ابرخودرو تمام برقی با قابلیت حمل یک سرنشین است. این خودرو مجاز برای حرکت در خیابان است و از توانایی‌های حرکتی آن باید به حداکثر سرعت ۳۵۰ کیلومتر بر ساعت و شتاب صفر تا صد کیلومتر ۲ ثانیه اشاره کرد. ابرخودروی PrometheuS در پیچ‌ها توانایی تحمل ۳ جی شتاب جانبی را دارد و از این نظر با خودروهای فرمول یک می‌تواند برابری کند و این در حالی است که از نظر قانونی منعی برای تردد آن در خیابان‌ها نیز وجود ندارد.

Zava PrometheuS

زاوا عنوان کرده است که در خودروی PrometheuS از نوعی سیستم عصبی درکنار هوش مصنوعی بهره خواهد برد که می‌تواند ذهن راننده را به خودرو متصل کند.  زاوا از فناوری جدید خود نه در یک نمایشگاه خودرو  بلکه در نمایشگاه Human anatomy در ایتالیا رونمایی کرده است. فعلا جزییات بیشتری از این فناوری در دسترس نیست و باید تا زمان ساخته شدن مدل پرتوتایپ صبر کرد و همه‌ی این‌ها نیز به این بستگی دارد که هزینه‌ی لازم برای شروع کار تأمین شود یا نه. اما اگر زاوا بتواند کار خود را آغاز کند باید در آینده منتظر اخبار جالبی از این برند باشیم.

Zava PrometheuS

[ad_2]
لینک منبع

بازدید: 0

لينك كوتاه : http://1tr.ir/m67jN

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از