اعتراف سارقان لوازم خودرو به هزار فقره سرقت

میانگین امتیازات
0 از 5 امتیاز. 0 امتیاز.

[ad_1]

معاون مبارزه با سرقت وسایط نقلیه پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری باند ۶ نفره سارقان لوازم داخل خودرو با یک هزار فقره سرقت خبر داد.

 

اعتراف سارقان لوازم خودرو به هزار فقره سرقت
به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ سرهنگ شمس‌الدین میرزکی با اعلام خبر انهدام باند سرقت لوازم خودرو درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: اعضای این باند سرقت نیمه شب‌ها تا اوایل بامداد در نقاط مختلف شهر تهران از جمله، تهران‌نو، غرب تهران، خانی‌آباد، مشیریه، یاخچی‌آباد سرقت کرده و غالباً با خودرو‌های خود اقدام به سرقت ضبط، باند، ابزار، زاپاس خودرو و لوازم داخل صندوق عقب خودرو سرقت می‌کردند.

معاون مبارزه با سرقت وسائط نقلیه پلیس آگاهی پایتخت تصریح کرد: با ارجاع پرونده توسط دادسرای ناحیه ۳۴ تهران به پلیس آگاهی، تیم‌های عملیاتی از کارآگاهان برای شناسایی و دستگیری متهمان پرونده دست به کار شدند.

وی ادامه داد: در نهایت مخفیگاه متهمان در محدوده جنوب شرق و همچنین جنوب غرب تهران شناسایی شده و با هماهنگی مرجع قضایی و طی یک عملیات ضربتی و هماهنگ هر ۶ سارق این پرونده دستگیر شدند.

میرزکی خاطرنشان کرد: متهمان برای تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شدند و در تحقیقات از آن‌ها مشخص شد همگی دارای سابقه کیفری هستند و هر بار پس از سرقت‌های لوازم خودرو، اموال مسروقه را به کمترین قیمت در محدوده‌های خلازیر و خیابان جمهوری به فروش می‌رساندند.

وی افزود: این سارقان در تحقیقات صورت گرفته به یک هزار فقره سرقت لوازم داخلی خودرو در محدوده‌های مختلف شهر تهران، اعتراف کردند.

معاون مبارزه با سرقت وسائط نقلیه پلیس آگاهی پایتخت متذکر شد: با بررسی‌های صورت گرفته توسط مأموران پلیس آگاهی پایتخت، تاکنون بیش از ۲۰۰ تَن از شکات پرونده شناسایی و برای شکایت از سارقان به پلیس آگاهی دعوت شدند.

وی یادآور شد: در حال حاضر با دستور دادیار شعبه دوم دادسرای ناحیه ۳۴ تهران، هر ۶ متهم این پرونده پس از دستگیری با صدور قرار قانونی به اداره بیستم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند تا تحقیقات تکمیلی پیرامون سایر جرایم این متهمان و همدستان دیگرشان انجام شود.

[ad_2]
لینک منبع

بازدیدها: 0

لينك كوتاه : http://1tr.ir/chsq6

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از